O nás

Overená kvalita

Kuchynské štúdio Maxima kuchyne Poprad vzniklo na základe dopytu po kvalitných výrobkoch v oblasti bývania a kuchyne. Hlavným portfóliom nasej predajne sú výrobky Talianskeho výrobcu Arredo3. Najmodernejšie technológie pretvárame na zákazníkove požiadavky s najvyššími cieľmi. Overená svetová značka Arredo3 je lídrom v predaji kuchýň na talianskom ale aj svetovom trhu. Snažíme sa nájsť riešenie pre všetky chute. Rovnako ako moderné spracovanie nájdete u nás aj klasické rustikálne prevedenie kuchýň a doplnkov pre kvalitné bývanie.

Arredo3

Svetový výrobca kuchynských liniek Arredo 3 je lídrom na talianskom trhu, kde s kontrolou dopadu na životné prostredie distribuuje kvalitné moderné kuchyne v profesionálnom vyhotovení. Portfólio zahŕňa jednak moderné dizajny ale aj klasické dizajnové spracovanie kuchynských liniek. Svoje miesto v Poprade má jedine u nás.

Zelená línia

Predávame ergonomické a funkčné kuchyne s príslušenstvom, vždy pri rešpektovaní životného prostredia a zdravia . Firma Arredo 3 bola ako prvá, ktorá sa pripojila ku konzorciu Eko - šetrenie programom postaveným na použití 100 % recyklovanej drevotriesky a s použitím veľmi nízkej emisie formaldehydu a emisnej kontrole prostredníctvom laboratórnych testov . Rešpektujeme program "Reach", ktorý predstavuje integrovaný systém pre registráciu , hodnotenie , autorizáciu a obmedzovanie chemických látok .

Elektro a varenie

Okrem samotných kuchýň zabezpečíme aj elektrospotrebiče významných dodávateľov. Zabezpečíme Vám vstavané alebo voľne stojace spotrebiče, príslušenstvo ale aj ručné drobné elektrospotrebiče, ktoré dotvárajú celkovú pohodu Vašej kuchyne.