Sklenené dvierka vnášajú do kuchyne štýl a eleganciu

Domov / Novinky
header photo

Sklenené dvierka vnášajú do kuchyne štýl a eleganciu

Sklenené dvierka sú jedným z tých doplnkov do kuchyne, ktoré okamžite pozdvihnú jej estetiku a prinášajú pocit vzdušnosti a skutočnej elegancie. Sklenené tabule sa nielen vkladajú do obloženia stenových alebo vysokých skriniek, aby narušili vizuálnu monotónnosť radov skriniek, ale môžu sa použiť aj ako kompletné závesné alebo podlahové riešenia, ktoré hrajú hlavnú úlohu v prostredí. V priebehu rokov sa sklenené dvierka skriniek vyvíjali a teraz sa hodia do celého radu kuchynských štýlov. Klasické stĺpové vzorovanie s geometrickými drevenými mriežkami sa premenilo na moderné lite, ktoré dokonale dopĺňajú nedotknuté hranaté prostredie a čisté línie.

Všestranné a sofistikované štruktúry sklenených tabúľ patria do novej rady od Arredo3, ktorá pridáva dva úplne nové modely do radu riešení, ktoré už sú v cenníku. Jedným z nich sú sklenené dvierka Vogue, ktoré pozostávajú z potiahnutého hliníkového rámu v čiernej alebo šampanskej farbe, ktorý obklopuje tónovanú sivú sklenenú tabuľu. Má výnimočne ergonomickú rukoväť na všetkých štyroch stranách, čo znamená, že sa veľmi ľahko otvára a zatvára.

Elegantná silueta je tiež charakteristickým znakom sklenených dverí Teca, predtým uvádzaných vo vertikálnej verzii s integrovanou kľučkou na jednej strane. Arredo3 vylepšilo svoj dizajn a prichádza s novou horizontálnou verziou, ktorá je dostupná len s otváraním nahor.

Číre sklo je určite jednoznačnou voľbou, ale stojí za zváženie fakt, že tento nový model je dostupný aj v rebrovanom skle, čo je možnosť, ktorá jemne skrýva obsah skrinky. Na druhej strane sú stálicou obľúbené sklenené dvere Standard s titánovo-strieborným hliníkovým rámom uzatvárajúcim rám z tvrdeného skla. Dá sa mať aj v priehľadnej alebo tónovanej šedej verzii.

Nástenné jednotky môžu byť dodané so štandardnou zapustenou rukoväťou, zatiaľ čo základné a vysoké jednotky môžu byť vybavené praktickým systémom push-pull. V neposlednom rade, klasickejším riešením by mohli byť naše sklenené dvere Meg s rámom z masívneho dreva uzatvárajúcim číre sklo alebo ryhovanú sklenenú tabuľu. Hlavnými charakteristikami obrovskej ponuky Arredo3 sú čisto rafinovanosť a znížená príťažlivosť a sklenené dvere sú jedným z úplne udržateľných prvkov v rámci a súčasťou radu Gaia. Ak sa chcete dozvedieť o najnovších prírastkoch v sortimente a nájsť riešenie, ktoré vyhovuje vašim požiadavkám, rezervujte si stretnutie u jedného z našich predajcov.